Chciałabym uzyskać informację nt. operacji żylaków kończyn dolnych wykonywanych w przyjaznym szpitalu w Połczynie zdroju Sp. z o,o. ul. Szpitalna 5 zapisałam się tam na zabieg bo są krótkie terminy ale mam watpliwości czy dobrze zrobiłam bo nie jest to oddział chirurgii naczyniowej lecz chirurgii ogólnej. Proszę o informację, będę bardzo wdzięczna


Pytanie na forum o Chciałabym uzyskać informację nt. operacji żylaków kończyn dolnych wykonywanych w przyjaznym szpitalu w Połczynie zdroju Sp. z o,o. ul. Szpitalna 5 zapisałam się tam na zabieg bo są krótkie terminy ale mam watpliwości czy dobrze zrobiłam bo nie jest to oddział chirurgii naczyniowej lecz chirurgii ogólnej. Proszę o informację, będę bardzo wdzięczna:

Proszę o informację nt. jakości zabiegów i doświadczenia w zakresie wykonywania operacji żylaków k.dolnych. Zapisałam się na ta operacje a teraz mam watpliwości bo nie jest to oddział chirurgii naczyniowej lecz chirurgii ogólnej. Proszę o inf. czy pacjenci są zadowoleni i czy zabiegi tam wykonywane są bezpieczne tzn bez powikłań.

Znasz odpowiedź? – Napisz swoją opinię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *